prodáno za: 1 900 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

169. Stříbrná tabatěrka

ryzost 900/1000, značeno "JL", puncováno protektorátním puncem a "900", 78x106x13 mm (159,06 g)

prodejce Aukční dům Korunní

1****6 1 900 CZK 05. 06. 2018 20:40:17