prodáno za: 1 100 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

17. Nesignováno

Portrét muže s brýlemi, olej na plátně, 68x56 mm, nesignováno, na re. razítno soudního znalce Františka Sembdnera

prodejce Aukční dům Korunní

8****1 1 100 CZK 05. 06. 2018 19:11:29
3****3 1 000 CZK 05. 06. 2018 19:11:20