konec limitování 05. 06. 2018 18:00
datum aukce 05. 06. 2018 19:00
39
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 000 CZK

17. Nesignováno

Portrét muže s brýlemi, olej na plátně, 68x56 mm, nesignováno, na re. razítno soudního znalce Františka Sembdnera

prodejce Aukční dům Korunní