#17

Nesignováno

Nesignováno
Nesignováno
Nesignováno
Nesignováno
#17

Nesignováno

729 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
5. 6. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Portrét muže s brýlemi, olej na plátně, 68x56 mm, nesignováno, na re. razítno soudního znalce Františka Sembdnera