#170

Stříbrná pudřenka

Stříbrná pudřenka
Stříbrná pudřenka
Stříbrná pudřenka
Stříbrná pudřenka
#170

Stříbrná pudřenka

Silver
529 zobrazení
5. 6. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

ryzost 900/1000, značeno "BS", puncováno protektorátním puncem a "900", průměr 81x81x14 mm (118,48 g)