vyvolávací cena: 1 000 CZK

170. Stříbrná pudřenka

ryzost 900/1000, značeno "BS", puncováno protektorátním puncem a "900", průměr 81x81x14 mm (118,48 g)

prodejce Aukční dům Korunní