#172

Stříbrná pudřenka

Stříbrná pudřenka
Stříbrná pudřenka
Stříbrná pudřenka
Stříbrná pudřenka
#172

Stříbrná pudřenka

Silver
4 limity
499 zobrazení
Vyvolávací cena: 700 Kč
5. 6. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

ryzost 900/1000, značeno "J.S", puncováno protektorátním puncem a "900", 62x78x10 mm (91,69 g)