prodáno za: 1 900 CZK
vyvolávací cena: 700 CZK

172. Stříbrná pudřenka

ryzost 900/1000, značeno "J.S", puncováno protektorátním puncem a "900", 62x78x10 mm (91,69 g)

prodejce Aukční dům Korunní

7****9 1 900 CZK 05. 06. 2018 20:41:49
8****1 1 800 CZK 05. 06. 2018 20:41:49
7****9 1 700 CZK 05. 06. 2018 20:41:44
8****1 1 600 CZK 05. 06. 2018 20:41:44
7****9 1 500 CZK 05. 06. 2018 20:41:40
8****1 1 400 CZK 05. 06. 2018 20:41:40
7****9 1 300 CZK 05. 06. 2018 20:41:31