#175

Stříbrná mísa s držadlem

Stříbrná mísa s držadlem
Stříbrná mísa s držadlem
Stříbrná mísa s držadlem
Stříbrná mísa s držadlem
Stříbrná mísa s držadlem
#175

Stříbrná mísa s držadlem

Silver
6 limitů
581 zobrazení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
5. 6. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

ryzost 875/1000, puncováno ruským puncem 84 zolotnikov, značeno azbukou "GK", 175x240x100 mm (754 g)