prodáno za: 9 000 CZK
vyvolávací cena: 4 000 CZK

175. Stříbrná mísa s držadlem

ryzost 875/1000, puncováno ruským puncem 84 zolotnikov, značeno azbukou "GK", 175x240x100 mm (754 g)

prodejce Aukční dům Korunní

8****5 9 000 CZK 05. 06. 2018 20:43:31
8****1 8 500 CZK 05. 06. 2018 20:43:25
8****5 8 000 CZK 05. 06. 2018 20:43:15
8****1 7 500 CZK 05. 06. 2018 20:43:06
6****1 7 000 CZK 05. 06. 2018 20:43:03