prodáno za: 20 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

176. Stříbrná konvice

konvice s odnímatelným postavcem na ohřívání, ryzost 800/1000, puncováno rakouským puncem Diana, značeno "V.M.S" a "W.C", výška cca 38 cm, průměr cca 18 cm (1922 g)

prodejce Aukční dům Korunní

8****5 20 000 CZK 05. 06. 2018 20:44:16
8****1 19 000 CZK 05. 06. 2018 20:44:12
8****5 18 000 CZK 05. 06. 2018 20:44:10
8****1 17 000 CZK 05. 06. 2018 20:44:08
6****1 17 000 CZK 05. 06. 2018 20:44:08
6****1 16 000 CZK 05. 06. 2018 20:43:54