#176

Stříbrná konvice

Stříbrná konvice
Stříbrná konvice
Stříbrná konvice
Stříbrná konvice
Stříbrná konvice
#176

Stříbrná konvice

Silver
5 limitů
890 zobrazení
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
5. 6. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

konvice s odnímatelným postavcem na ohřívání, ryzost 800/1000, puncováno rakouským puncem Diana, značeno "V.M.S" a "W.C", výška cca 38 cm, průměr cca 18 cm (1922 g)