konec limitování 05. 06. 2018 18:00
datum aukce 05. 06. 2018 19:00
73
aktuální cena: 10 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

176. Stříbrná konvice

konvice s odnímatelným postavcem na ohřívání, ryzost 800/1000, puncováno rakouským puncem Diana, značeno "V.M.S" a "W.C", výška cca 38 cm, průměr cca 18 cm (1922 g)

prodejce Aukční dům Korunní