prodáno za: 1 200 CZK
vyvolávací cena: 600 CZK

179. Stříbrné lžičky na zmrzlinu

stříbro 800/1000, značeno "FB", puncováno čs puncem po roce 1929, dále kávová lžička, stříbro 800/1000 (celkem 129,76 g)

prodejce Aukční dům Korunní

7****9 1 200 CZK 05. 06. 2018 20:45:46