#179

Stříbrné lžičky na zmrzlinu

Stříbrné lžičky na zmrzlinu
Stříbrné lžičky na zmrzlinu
Stříbrné lžičky na zmrzlinu
#179

Stříbrné lžičky na zmrzlinu

Silver
4 limity
597 zobrazení
Vyvolávací cena: 600 Kč
5. 6. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

stříbro 800/1000, značeno "FB", puncováno čs puncem po roce 1929, dále kávová lžička, stříbro 800/1000 (celkem 129,76 g)