Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#179
5
Stříbrné lžičky na zmrzlinu
#179
5
Stříbrné lžičky na zmrzlinu
Silver
4 limity
597 zobrazení
1 200 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 600 Kč
5. 6. 2018 19:00
1. eAukce umění a starožitností
Aukční katalog
prodejce
Aukční dům Korunní
stříbro 800/1000, značeno "FB", puncováno čs puncem po roce 1929, dále kávová lžička, stříbro 800/1000 (celkem 129,76 g)
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript