#18

Aust Antonín Josef (1771-1833)

#18

919 zobrazení
5. 6. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Portrét stařenky v šátku, olej na plátně, 61,5x50,5 cm, sign. PU Antonin Aust, rentoilováno