konec limitování 05. 06. 2018 18:00
datum aukce 05. 06. 2018 19:00
48
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 000 CZK

18. Aust Antonín Josef (1771-1833)

Portrét stařenky v šátku, olej na plátně, 61,5x50,5 cm, sign. PU Antonin Aust, rentoilováno

prodejce Aukční dům Korunní