vyvolávací cena: 1 000 CZK

18. Aust Antonín Josef (1771-1833)

Portrét stařenky v šátku, olej na plátně, 61,5x50,5 cm, sign. PU Antonin Aust, rentoilováno

prodejce Aukční dům Korunní