prodáno za: 14 000 CZK
vyvolávací cena: 8 000 CZK

180. Empírové sloupkové čtvrťové hodiny

signované Martin Spizhütl in Strakoniz, stroj kotvový, bití čtvrťové, sloupky alabastrové, kovaní bronzové zlacené, výška 68 cm, poškozené, bez záruky chodu

prodejce Aukční dům Korunní

3****8 14 000 CZK 05. 06. 2018 20:46:39
8****0 13 000 CZK 05. 06. 2018 20:46:38
8****5 12 000 CZK 05. 06. 2018 20:46:19
8****6 11 000 CZK 05. 06. 2018 20:46:10