konec limitování 05. 06. 2018 18:00
datum aukce 05. 06. 2018 19:00
208
4
aktuální cena: 8 000 CZK
vyvolávací cena: 8 000 CZK

180. Empírové sloupkové čtvrťové hodiny

signované Martin Spizhütl in Strakoniz, stroj kotvový, bití čtvrťové, sloupky alabastrové, kovaní bronzové zlacené, výška 68 cm, poškozené, bez záruky chodu

prodejce Aukční dům Korunní