konec limitování 05. 06. 2018 18:00
datum aukce 05. 06. 2018 19:00
55
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 10 000 CZK

28. Schadt Karel (1888 - 1955)

Lekníny (38S), olej na plátně, 65 x 50 cm, signováno,

prodejce Galerie Goltzova tvrz