vyvolávací cena: 1 000 CZK

4. Nesignováno

Portrét ženy v černých šatech, olej na plátně, 33x26 cm, nesignováno, na rev. popsáno 1856 S. W., malba zkrakelovaná

prodejce Aukční dům Korunní