Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#4
2
Nesignováno
#4
2
Nesignováno
746 zobrazení
1 000 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
5. 6. 2018 19:00
1. eAukce umění a starožitností
Aukční katalog
prodejce
Aukční dům Korunní
Portrét ženy v černých šatech, olej na plátně, 33x26 cm, nesignováno, na rev. popsáno 1856 S. W., malba zkrakelovaná
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript