konec limitování 05. 06. 2018 18:00
datum aukce 05. 06. 2018 19:00
48
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 000 CZK

5. Havlíček Jindřich (1882 - 1947)

Rohovník (svatojánský chléb), olej na kartonu, 40x50 cm, sign. PD J. HAVLÍČEK. na rev. autorská nálepka

prodejce Aukční dům Korunní