prodáno za: 1 100 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

5. Havlíček Jindřich (1882 - 1947)

Rohovník (svatojánský chléb), olej na kartonu, 40x50 cm, sign. PD J. HAVLÍČEK. na rev. autorská nálepka

prodejce Aukční dům Korunní

8****1 1 100 CZK 05. 06. 2018 19:03:05
8****0 1 000 CZK 05. 06. 2018 19:02:50