konec limitování 05. 06. 2018 18:00
datum aukce 05. 06. 2018 19:00
5
70
aktuální cena: 5 500 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

59. Koníček Oldřich (1886 - 1932)

Mořská zátoka s plachetnicí, olej na kartonu, 36x49 cm, sign. PD O. Koníček, na rev. razítko Vystaveno v galerii Dra Feigla v r. 1937, číslo kat. 49

prodejce Aukční dům Korunní