konec limitování 05. 06. 2018 18:00
datum aukce 05. 06. 2018 19:00
53
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 12 000 CZK

65. Schadt Karel (1888 - 1955)

Cesta v lese (9S), olej na kartonu, 65 x 50 cm, signováno

prodejce Galerie Goltzova tvrz