prodáno za: 3 200 CZK
vyvolávací cena: 1 500 CZK

7. Neznámý malíř kolem roku 1850

Portrét ženy s kopretinou, olej na plátně, 22x17 mm, nesignováno, na rámu štítek Waldesovy obrazárny s číslem 766, na rev. nálepka Waldesova obrazárna s číslem 766, štítek a razítko Národní galerie v Praze O 2146, číslo DO 683, částečně stržený štítek rámařství v Praze

prodejce Aukční dům Korunní

4****0 3 200 CZK 05. 06. 2018 19:04:53
9****6 3 000 CZK 05. 06. 2018 19:04:53
4****0 2 800 CZK 05. 06. 2018 19:04:46
9****6 2 600 CZK 05. 06. 2018 19:04:46
4****0 2 400 CZK 05. 06. 2018 19:04:41
8****1 2 200 CZK 05. 06. 2018 19:04:41
4****0 2 000 CZK 05. 06. 2018 19:04:34
9****6 1 900 CZK 05. 06. 2018 19:04:34
4****0 1 800 CZK 05. 06. 2018 19:04:31
9****6 1 700 CZK 05. 06. 2018 19:04:31
4****0 1 600 CZK 05. 06. 2018 19:04:22