konec limitování 05. 06. 2018 18:00
datum aukce 05. 06. 2018 19:00
54
2
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 500 CZK

7. Neznámý malíř kolem roku 1850

Portrét ženy s kopretinou, olej na plátně, 22x17 mm, nesignováno, na rámu štítek Waldesovy obrazárny s číslem 766, na rev. nálepka Waldesova obrazárna s číslem 766, štítek a razítko Národní galerie v Praze O 2146, číslo DO 683, částečně stržený štítek rámařství v Praze

prodejce Aukční dům Korunní