prodáno za: 3 200 CZK
vyvolávací cena: 1 500 CZK

7. Neznámý malíř kolem roku 1850

Portrét ženy s kopretinou, olej na plátně, 22x17 mm, nesignováno, na rámu štítek Waldesovy obrazárny s číslem 766, na rev. nálepka Waldesova obrazárna s číslem 766, štítek a razítko Národní galerie v Praze O 2146, číslo DO 683, částečně stržený štítek rámařství v Praze

prodejce Aukční dům Korunní

*****0 3 200 CZK 05. 06. 2018 19:04:53
*****6 3 000 CZK 05. 06. 2018 19:04:53
*****0 2 800 CZK 05. 06. 2018 19:04:46
*****6 2 600 CZK 05. 06. 2018 19:04:46
*****0 2 400 CZK 05. 06. 2018 19:04:41
*****1 2 200 CZK 05. 06. 2018 19:04:41
*****0 2 000 CZK 05. 06. 2018 19:04:34
*****6 1 900 CZK 05. 06. 2018 19:04:34
*****0 1 800 CZK 05. 06. 2018 19:04:31
*****6 1 700 CZK 05. 06. 2018 19:04:31
*****0 1 600 CZK 05. 06. 2018 19:04:22