#7

Neznámý malíř kolem roku 1850

Neznámý malíř kolem roku 1850
#7

Neznámý malíř kolem roku 1850

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
5. 6. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Portrét ženy s kopretinou, olej na plátně, 22x17 mm, nesignováno, na rámu štítek Waldesovy obrazárny s číslem 766, na rev. nálepka Waldesova obrazárna s číslem 766, štítek a razítko Národní galerie v Praze O 2146, číslo DO 683, částečně stržený štítek rámařství v Praze