prodáno za: 4 400 CZK
vyvolávací cena: 700 CZK

8. Nesignováno

Navečer u rybníka, olej na kartonu, 24x50 cm, nesignováno, kvalitní krajinářská práce z druhé poloviny 19. století

prodejce Aukční dům Korunní

*****0 4 400 CZK 05. 06. 2018 19:05:42
*****1 4 200 CZK 05. 06. 2018 19:05:42
*****0 4 000 CZK 05. 06. 2018 19:05:39
*****6 3 800 CZK 05. 06. 2018 19:05:39
*****0 3 600 CZK 05. 06. 2018 19:05:34
*****1 3 400 CZK 05. 06. 2018 19:05:34
*****0 3 200 CZK 05. 06. 2018 19:05:30
*****6 3 000 CZK 05. 06. 2018 19:05:30
*****0 2 800 CZK 05. 06. 2018 19:05:28
*****6 2 600 CZK 05. 06. 2018 19:05:28
*****0 2 400 CZK 05. 06. 2018 19:05:17