konec limitování 05. 06. 2018 18:00
datum aukce 05. 06. 2018 19:00
79
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 700 CZK

8. Nesignováno

Navečer u rybníka, olej na kartonu, 24x50 cm, nesignováno, kvalitní krajinářská práce z druhé poloviny 19. století

prodejce Aukční dům Korunní