prodáno za: 4 400 CZK
vyvolávací cena: 700 CZK

8. Nesignováno

Navečer u rybníka, olej na kartonu, 24x50 cm, nesignováno, kvalitní krajinářská práce z druhé poloviny 19. století

prodejce Aukční dům Korunní

4****0 4 400 CZK 05. 06. 2018 19:05:42
8****1 4 200 CZK 05. 06. 2018 19:05:42
4****0 4 000 CZK 05. 06. 2018 19:05:39
9****6 3 800 CZK 05. 06. 2018 19:05:39
4****0 3 600 CZK 05. 06. 2018 19:05:34
8****1 3 400 CZK 05. 06. 2018 19:05:34
4****0 3 200 CZK 05. 06. 2018 19:05:30
9****6 3 000 CZK 05. 06. 2018 19:05:30
4****0 2 800 CZK 05. 06. 2018 19:05:28
9****6 2 600 CZK 05. 06. 2018 19:05:28
4****0 2 400 CZK 05. 06. 2018 19:05:17