konec limitování 05. 06. 2018 18:00
datum aukce 05. 06. 2018 19:00
44
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 500 CZK

9. Petters Otto (1882 - 1970)

Portrét muže v křesle, olej na překližce, 65x54 cm, sign. PD Otto Peters

prodejce Aukční dům Korunní