aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Krajina, olej na plátně, 49 x 65 cm, rámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Galantní pár ve stáji, olej na překližce, 60 x 52,5 cm, rámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Postřekovští kluci, olej na kartonu, 50 x 70 cm,

aktuální cena:
12 000 CZK
vyvolávací cena:
12 000 CZK

Zimní vesnice, (70H) olej na překližce, 50 x 60 cm,

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
9 000 CZK

Kytice ve Váze, olej, tempera na lepence, 57 x 40 cm paspartováno, 60 x 78 cm, rámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Žně, (29S), olej na kartonu, 40 x 48 cm,

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Hoření, (59H), olej na kartonu, 35 x 50 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 500 CZK

U jezírka s labutěmi, pastel na papíře, přípis Paris 1912, původní adjustace

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Procházka po pláži, pastel na papíře, přípis Paris 1912, původní adjustace, drobné skvrny v kresbě.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Husy na rybníčku, olej na plátně adj. na kartonu, 38 x 49 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Spřežení v klusu, olej na plátně, 58 x 36,5 cm, rámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
25 000 CZK

Políčka, olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno,

aktuální cena:
5 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Most na potoce, komb. technika, papír, 16 x 25 cm, paspartováno, 37 x 43 cm,

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
11 000 CZK

Řeka (8S), olej na kartonu, 50 x 65 cm

aktuální cena:
32 000 CZK
vyvolávací cena:
32 000 CZK

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Třeboň, (95H),olej na plátně, 67 x 92 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
11 000 CZK

Krajina pod Kunětickou Horou, olej na plátně, 70 x 90 cm, dat.

aktuální cena:
200 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Vodní hladina, olej na plátně, 35 x 50 cm, nerámováno,