prodáno za: 2 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

1. Ulšmíd Josef Václav, (1903 - 1985)

Krajina, olej na plátně, 49 x 65 cm, rámováno

prodejce Galerie Goltzova tvrz

8****6 2 000 CZK 16. 10. 2018 18:00:42