prodáno za: 220 CZK
vyvolávací cena: 200 CZK

18. Sochor

Vodní hladina, olej na plátně, 35 x 50 cm, nerámováno,

prodejce Galerie Goltzova tvrz

7****8 220 CZK 16. 10. 2018 19:06:05