vyvolávací cena: 9 000 CZK

5. Valtr Karel, (1909 - 2006)

Kytice ve Váze, olej, tempera na lepence, 57 x 40 cm paspartováno, 60 x 78 cm, rámováno

prodejce Galerie Goltzova tvrz