vyvolávací cena:
3 000 CZK

První sněženky, olej na kartonu, 25x31 cm, nesign., vzadu podpis a autorský název s datací 2009

vyvolávací cena:
3 000 CZK

Podzim, olej na plátně,35x45 cm cm, sign. PD monogramem, na rev. podpis a autorský název s datací..

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Chatka, olej na plátně 20x30 cm, sign. PD Zagorskij, na rev. autorsky popsáno a datováno 2008

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Chalupa večer, olej na kartonu 20x30 cm, sign. PD Zagorskij

12 000 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Na dvoře u babičky, olej na plátně, 68x80 cm, sign LD F. Kotvald, vzadu na blindrámu název

11 000 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Cirkus, olej na dřevěné desce, 18x32 cm, sign PD F. KOTVALD špatně čitelně

1 100 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Potok u lesa, olej na plátně, 66x96 cm, sign. PD V. NOVÁK, 20. - 30. léta 20. století

vyvolávací cena:
600 CZK

Vesnice, olej na kartonu, 50x70 cm, sign. PD Ant. Ondrůj, malba poškozena

vyvolávací cena:
500 CZK

Stavení s ženskou postavou, olej na plátně 21x29 cm, sign. PD nečitelně, konec 19. stol., volné..

1 800 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Náboženský motiv, olej na plátně nalepeném na kartonu, 98x70 cm

vyvolávací cena:
1 000 CZK

vyvolávací cena:
500 CZK

Strom ve stráni, olej na plátně, 48x60 cm, sign. LD J. Homolka

1 500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Rybníček v horách, olej na kartonu, 32x44 cm, sign LD Balíček

850 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Řeka u vesnice, olej na kartonu, 32x44 cm, sign PD Balíček

4 200 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Pytlák se zajícem, olej na plátně, 47x37 cm, pravděpodobně německý malíř

9 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Dáma na ulici, kolorovaná perokresba na papíře, 26x17 cm, sign. PU Marešová

5 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Dáma se sklenicí u stolu, kombinovaná technika na papíře, 20x11 cm, sign. LD Milada Marešová

2 400 CZK
vyvolávací cena:
600 CZK

Svlékající se žena, kresba tužkou na papíře, 37x20 cm, sign. PD Štursa 1922