prodáno za: 1 800 CZK
vyvolávací cena: 800 CZK

10. Nesignováno

Náboženský motiv, olej na plátně nalepeném na kartonu, 98x70 cm

prodejce Aukční dům Korunní

8****2 1 800 CZK 11. 12. 2018 19:07:10