#10

Nesignováno

Nesignováno
Nesignováno
Nesignováno
Nesignováno
Nesignováno
#10

Nesignováno

3 limity
577 zobrazení
Vyvolávací cena: 800 Kč
11. 12. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Náboženský motiv, olej na plátně nalepeném na kartonu, 98x70 cm