#15

Nesignováno

Nesignováno
Nesignováno
Nesignováno
Nesignováno
#15

Nesignováno

1 limit
558 zobrazení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
11. 12. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Pytlák se zajícem, olej na plátně, 47x37 cm, pravděpodobně německý malíř