prodáno za: 4 200 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

15. Nesignováno

Pytlák se zajícem, olej na plátně, 47x37 cm, pravděpodobně německý malíř

prodejce Aukční dům Korunní

8****1 4 200 CZK 11. 12. 2018 19:10:59
1****8 4 000 CZK 11. 12. 2018 19:10:34
5****3 4 000 CZK 11. 12. 2018 19:10:34
5****3 3 800 CZK 11. 12. 2018 19:10:32
1****8 3 600 CZK 11. 12. 2018 19:10:32
5****3 3 400 CZK 11. 12. 2018 19:10:29
1****8 3 200 CZK 11. 12. 2018 19:10:29
5****3 3 000 CZK 11. 12. 2018 19:10:21