Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#2
Anikandrov Maxim
#2
Anikandrov Maxim
543 zobrazení
3 000 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
11. 12. 2018 19:00
3. eAukce umění a starožitností
Aukční katalog
prodejce
Aukční dům Korunní
Podzim, olej na plátně,35x45 cm cm, sign. PD monogramem, na rev. podpis a autorský název s datací 2007
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript