#3

Sergej Zagorskij
(1985)

Chatka

Zagorskij Sergej
Zagorskij Sergej
Zagorskij Sergej
Zagorskij Sergej
Zagorskij Sergej
Zagorskij Sergej
#3

Sergej Zagorskij
(1985)

Chatka

507 zobrazení
11. 12. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Chatka, olej na plátně 20x30 cm, sign. PD Zagorskij, na rev. autorsky popsáno a datováno 2008

Sergei Zagorskii je talentovaný ruský výtvarník, specializující se na malířství, který se narodil 17. září 1985 ve městě Liski ve Voroněžské oblasti. Již od útlého věku projevoval vášeň k malování a ve věku 5 let začal profesionálně studovat malbu v Liské dětské umělecké škole, kde ho učil Evgeny Nikolaevich Vostrikov.

V roce 2001 začal Sergei studovat na Voroněžské umělecké škole a v roce 2006 ji úspěšně dokončil. Během studií se proslavil jako velmi schopný a pracovitý student. Mezi jeho učiteli patřili významní pedagogové jako Alexandr Sergejevič Zolotych, Jevgenij Dmitrijevič Ščeglov a předseda komise profesor Savostjuk O. M. Absolvoval školu s vyznamenáním.

Po absolvování umělecké školy Sergei Zagorskii pokračoval ve svém vzdělávání na Voroněžské státní akademii umění, kde se dále zdokonaloval ve svém řemesle.