prodáno za: 1 100 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

7. Novák Vláďa (1898 - ?)

Potok u lesa, olej na plátně, 66x96 cm, sign. PD V. NOVÁK, 20. - 30. léta 20. století

prodejce Aukční dům Korunní

8****0 1 100 CZK 11. 12. 2018 19:05:28
8****3 1 100 CZK 11. 12. 2018 19:05:28
8****3 1 000 CZK 11. 12. 2018 19:05:05