9 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Olejová tempera na kartonu, 44 x 56 cm, výřez pasparty, zezadu štítek z díla

vyvolávací cena:
8 500 CZK

Holandský motiv, olej na plátně, 53 x 79,5 cm, nerámováno, signováno PD

6 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK
25 000 CZK
vyvolávací cena:
25 000 CZK

Olej na kartonu, 50 x 65 cm, signováno, Vystaveno na výstavě v Golčově Jeníkově při příležitosti..

vyvolávací cena:
2 500 CZK

olej na kartonu, 50 x 65,5 cm, signováno

vyvolávací cena:
2 500 CZK

pastel, akvarel, tužka na papíře,31 x 45 cm, signováno, autorský popis, pochází z pozůstalosti..

vyvolávací cena:
3 500 CZK

Pastel na kartonu, 35 x 25 cm, signováno, rámováno, drobné oděrky na rámu

vyvolávací cena:
6 500 CZK

olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, zezadu zbytky autorského štítku, rám mírně poškozen

vyvolávací cena:
8 000 CZK
vyvolávací cena:
135 000 CZK

olej na plátně, 60 x 75 cm, signováno, luxusní rám

vyvolávací cena:
5 000 CZK

olej na kartonu, 60 x 55 cm, 2001, zezadu autorský štítek

vyvolávací cena:
2 500 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

olej na plátně, 55 x 75 cm

vyvolávací cena:
3 000 CZK
9 500 CZK
vyvolávací cena:
9 000 CZK
24 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

olej na plátně, 34,5 x 46 cm, luxusně rámováno

3 500 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

olej na plátně, 59 x 79 cm, nesignováno, okruh mařákovců.