5 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Bílé rytmy na černém, linoryt na papíře, 25x40 cm, sign. PD v tisku Kupka

6 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Kubistické zátiší, linoryt na papíře, 17x13 cm, sign PD Emil Filla 13

vyvolávací cena:
1 200 CZK
3 100 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK
2 700 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

barevná litografie, 40 x 30 cm, signováno, 23/100

1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

suchá jehla, 30 x 15 cm, signováno

vyvolávací cena:
4 500 CZK

linoryt, 20 x 22 cm, signováno

vyvolávací cena:
100 CZK

Litografie, 34 x 26, hnědé flíčky (mimo tiskovou plochu), volný list

vyvolávací cena:
2 000 CZK

linoryt, 16,5 x 13,5 cm,přílohová grafika k Veriakonu, nesignováno,

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Linoryt, 16 x 12 cm, přílohová grafika k Veriakonu

5 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Litografie, Paris 1922, 28 x 35 cm, signováno, soupis Novák č. 370

1 300 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Litografie, signováno, 17/150, 10,5 x 21,5 cm

4 600 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Jakob, reliéfní tisk na ručním papíře, zlaceno, 21 x 15 cm, signováno

6 500 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Sblížení, reliéfní tisk na ručním papíře, zlaceno, signováno, 42 x 25 cm

vyvolávací cena:
3 000 CZK

Suchá jehla, signováno, značeno, 25 x 18,5 cm

4 400 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Klíčnice - levá, reliéfní tisk na ručním papíře, zlaceno, 42 x 25 cm, signováno

2 600 CZK
vyvolávací cena:
1 600 CZK

Aquatinta, 30,5 x 24,3 cm, rámováno,Věnování Paní Hedě Ledvinové

vyvolávací cena:
7 000 CZK

Aquatinta, signováno, značeno, 14 x 13 cm