vyvolávací cena:
100 000 CZK

Pánské náramkové automatické hodinky OMEGA Seamaster Titane, v originál krabičce, s certifikátem,..

4 200 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Hodiny portálové, Biedermaier, 30. až 40. léta 20. století, stroj kotvový, čtvrťové bití,..

8 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

5 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Hodiny nástěnné - pendlovky, jednozávažové, jící, sign. Jan Heršt, druhá půlka 19. století, skříň..

500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

bez záruky chodu, ciferník opravovaný, bouda rozklížená, 34x26x14 cm