750 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Kavalír s trojbokým kloboukem, porcelán, signatura nečitelná, výška 32 cm, místy setřená barva

vyvolávací cena:
300 CZK

Dívka s vějířem sedící na židli, porcelán, neznačeno, výška 13 cm, prasklý vějíř, chybí špička..

1 100 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Kozoroh, porcelán, značeno Karel Ens (Německo), výška 17 cm, výborný stav. Kůzle, porcelán,..

440 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Hlava Josefa Mánesa, porcelán, bez signatury, výška 20 cm, lehce na několika místech odřeno

400 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

1/ Bílý porcelán, zdobený květy a zlatou linkou, šálek výška i s ouškem 8 cm, podšálek průměr 10,5..

950 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

1/ Bílý porcelán, zdoben květy, zelenými a zlatými grafickými ornamenty, šálek výška i s ouškem 5..

600 CZK
vyvolávací cena:
600 CZK

1/ Zdobeno oranžovou barvou a zlatým ornamementem, šálek výška 4 cm, podšálek průměr 11,5 cm,..

800 CZK
vyvolávací cena:
600 CZK

1/ Bílý porcelán s růžovým zdobením. Šálek ve tvaru zavřeného květu, vnitřek zlatá barva, výška..

vyvolávací cena:
400 CZK

1/ Cibulákový vzor, šálek výška 5 cm, podšálek průměr 11 cm. Signováno Míšeň. 2/ Vzor pnoucí se..

750 CZK
vyvolávací cena:
600 CZK

1/ Zdobeno zelenou, červenou a žlutou barvou, dekor zlaté zdobení, šálek ozdoben řeckým výjevem,..

950 CZK
vyvolávací cena:
600 CZK

1/ Šálek bílý zdobený girlandami z květů a zlatými linkami, výška 4 cm, podšálek černé a zlaté..