aktuální cena:
1 200 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Lampa mosazná, nastavitelná výška, úchyt na přenášení, funkční, nutno opravit kabel, skleněné..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Křesílka karetní, 2 ks, 19. století, jedno s područkami, lakované dřevo a čalounění, poškození -..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Sekretář - 2.pol. 19. století, složený ze dvou dílů, plocha spodního dílu mramorová deska, horní..

aktuální cena:
2 800 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Prosklená vitrína - skleník, 19. stol., uvnitř 4 police, dřevo dýhované, velmi dobrý stav, chybí..

aktuální cena:
1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Psací stůl, 1.pol. 20.stol., dřevo dýhované, dýha pracovní desky částečně odloupaná jinak dobrý..

aktuální cena:
1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Stolek, 2.pol. 19. stol., na horní ploše samet, dřevo dýhované, výška 69 cm šířka 80cm, hloubka 54..

aktuální cena:
1 300 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Lampa stojací, patinovaný bronz, motiv tři hudebnice, kožené stínidlo, funkční, v dobrém stavu,..