vyvolávací cena:
75 000 CZK

Zlaté náušnice, osázené brilianty, (v každé 10 kamenů), celkem cca 2 karáty, centrálně přírodní..

vyvolávací cena:
200 CZK

Brož, pozlacené stříbro, duté, foukané, 2 x 3 cm,

700 CZK
vyvolávací cena:
650 CZK

Stříbro 800/1000 puncováno, velikost, 3,40 g

480 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Stříbro 900/1000, puncováno, velikost: , váha 1,40 g

1 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Přívěšek s kamejí zlacené Ag, 900/1000, puncováno, váha 4,50 g

420 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Uloženo v tombaku, dobová oprava,

3 200 CZK
vyvolávací cena:
2 800 CZK

Náramek dvouřadý, velmi netradiční provedení, luxusní stav, původní etue, 5,6 x 5,2 cm

vyvolávací cena:
4 500 CZK

Uloženo v tombaku, dobové opravy, 5,6 x 5 cm

vyvolávací cena:
3 500 CZK

Uloženo v tombaku, 5 x 5,8 cm,

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Jednořadý náramek s plochým brusem granátů, precizní práce, 5 x 5,7 cm, luxusní stav

900 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

mozaika uložená v mosazi, délka 16 cm, krásný stav

500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Náramek Ag, grafírovaný, vsazený malachytový pruh, dutý, váha 31,90 g, puncováno Ag 800/1000