aktuální cena:
500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Sedící myslivec, kamenina, značeno JM (Johann Maresch, Ústí nad Labem), výška 31 cm, různá drobná..

aktuální cena:
500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Sedící chlapec s píšťalou, kamenina, značeno BB (Bernard Bloch, Unčín u Teplic), výška 24 cm,..

aktuální cena:
500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Bysta černošský král, kamenina, značeno VH, výška 23 cm, místy setřená barva

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

Poprsí vousatého muže v čapce, kamenina, značeno K.b.P., výška 23 cm, částečně ulomený vnitřní lem..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

Na víku postava odpočívajícího chlapce, glazovaná kamenina, neznačeno - pravděpodobně Eichwald,..

aktuální cena:
500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Dóza ve tvaru komody, na víku papoušek, porcelán, neznačeno, rozměry 18x15x10 cm, velmi pěkný stav

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

Dóza kulatá, na víčku chlapec s psíkem, porcelán, neznačeno, výška 16 cm, šířka 13 cm, podstavec..

aktuální cena:
500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Dítě v cylindru, kamenina, značeno CB, výška 14 cm, na jednom místě klobouk zespodu odštípnutý

aktuální cena:
500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Hlava černošky v šátku, kamenina, začeno BB (Bernard Bloch, Unčín u Teplic), výška 14, velmi dobrý..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

Hlava muže v kšiltovce, kamenina glazovaná, neznačeno, výška 15 cm, nepoškozená

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

Hlava ženy s květinami ve vlasech, keramika glazovaná, neznačeno, výška 16 cm, velmi dobrý stav

aktuální cena:
500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Hlava černošky s turbanem, keramika glazovaná, neznačeno, výška, 14, velmi dobrý stav

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
400 CZK

Hlava muže s výraznými rysy, keramika, značeno FK, výška 9 cm, velmi dobrý stav

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

Hlava černošky s kloboukem, keramika glazovaná, neznačeno, výška12 cm, vemi dobrý stav

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
500 CZK

Hlava miminka,keramika glazovaná, neznačeno, výška12 cm, vemi dobrý stav

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
400 CZK

Hlava muže v uniformě,keramika glazovaná, neznačeno, výška 15 cm, kšilt čapky lepený a část..

aktuální cena:
500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Nůše s růžemi, na víku 3 dětské hlavičky, keramika, značeno JH, výška 18 cm, víčko vzadu..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
400 CZK

Dítě v dětské židličce, porcelán, neznačeno, výška 18 cm, značně poškozeno. Celkem 2 ks