8 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Venuše, patinovaný bronz, sign. H. Gasser, výška 28 cm

9 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Herkules s hadem, patinovaný bronz, sign. O. Schmidt a značka litce, výška s podstavcem 34 cm

10 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Hava dívky, patinovaný bronz, značeno HOREJC, výška s podstavcem 29 cm

20 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Lidé bez domova, patinovaný bronz, značeno B. BENDA 1939, výška s postavcem 30 cm, Benda reagoval..

19 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Hlava, patinovaný bronz, značeno E. Filla, výška 19 cm, pozdější odlitek

3 500 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

bronz, výška 20 cm, nesignováno

vyvolávací cena:
50 000 CZK

bronz, 1943, výška 18 cm, certifikát pravosti Nadace Kmentová -Zoubek přiložen. Jedná se o..

vyvolávací cena:
3 500 CZK

výška 29 cm, patinovaná sádra, pečeť Original Hoffkunstanstalt K. Scheindorfer, 1891

320 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Terakota, výška 55 cm, nesignováno

4 800 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Patinovaná sádra, výška 42 cm, signováno na plintě

1 200 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Stojící chlapec, keramika, neznačeno, výška 53 cm, nepoškozeno