konec limitování 26. 03. 2019 18:00
datum aukce 26. 03. 2019 19:00
171
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 135 000 CZK

10. Nowak Willy, (1886 - 1977), U snídaně

olej na plátně, 60 x 75 cm, signováno, luxusní rám

prodejce Galerie Goltzova tvrz