prodáno za: 750 CZK
vyvolávací cena: 700 CZK

136. Kávové lžičky

pozlacené stříbro, puncováno, 800/1000, značeno WTB, délka 11 cm, váha: 73 g, Gravírovaný monogram

prodejce Galerie Goltzova tvrz

4****9 750 CZK 26. 03. 2019 19:57:05
2****4 700 CZK 26. 03. 2019 19:56:54