prodáno za: 24 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

17. Stříbrný Vladimír, (1905 - 1970), Ležící dívčí akt

olej na plátně, 34,5 x 46 cm, luxusně rámováno

prodejce Galerie Goltzova tvrz

*****9 24 000 CZK 26. 03. 2019 19:06:42
*****3 22 000 CZK 26. 03. 2019 19:06:42
*****9 20 000 CZK 26. 03. 2019 19:06:31
*****3 19 000 CZK 26. 03. 2019 19:06:31
*****9 18 000 CZK 26. 03. 2019 19:06:23