konec limitování 26. 03. 2019 18:00
datum aukce 26. 03. 2019 19:00
311
aktuální cena: 15 000 CZK
vyvolávací cena: 15 000 CZK

17. Stříbrný Vladimír, (1905 - 1970), Ležící dívčí akt

olej na plátně, 34,5 x 46 cm, luxusně rámováno

prodejce Galerie Goltzova tvrz