konec limitování 26. 03. 2019 18:00
datum aukce 26. 03. 2019 19:00
133
aktuální cena: 3 500 CZK
vyvolávací cena: 3 500 CZK

18. Neznámý autor, Pohled do kraje

olej na plátně, 59 x 79 cm, nesignováno, okruh mařákovců.

prodejce Galerie Goltzova tvrz