konec limitování 26. 03. 2019 18:00
datum aukce 26. 03. 2019 19:00
111
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 8 500 CZK

2. Johan W. ?, Zimní krajina

Holandský motiv, olej na plátně, 53 x 79,5 cm, nerámováno, signováno PD

prodejce Galerie Goltzova tvrz