prodáno za: 5 000 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

238. Tabatěrka

Pouzdro na cigarety, na vrchní straně barevný obrázek nahé dívky na sofa (u levého kraje poškozené). Uvnitř gumové pásky na uchycení cigaret. Stříbro 0,900, puncováno, značeno nečitelně, velikost 8x9 cm (172,6 g)

prodejce Aukční dům Korunní

3****4 5 000 CZK 26. 03. 2019 20:36:12
1****8 4 800 CZK 26. 03. 2019 20:36:05
3****4 4 600 CZK 26. 03. 2019 20:36:05
1****8 4 400 CZK 26. 03. 2019 20:36:02