#238

Tabatěrka

Tabatěrka
Tabatěrka
Tabatěrka
Tabatěrka
#238

Tabatěrka

Silver
3 limity
547 zobrazení
Vyvolávací cena: 500 Kč
26. 3. 2019 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Pouzdro na cigarety, na vrchní straně barevný obrázek nahé dívky na sofa (u levého kraje poškozené). Uvnitř gumové pásky na uchycení cigaret. Stříbro 0,900, puncováno, značeno nečitelně, velikost 8x9 cm (172,6 g)