prodejce | Aukční dům Korunní |
Pouzdro na cigarety, na vrchní straně barevný obrázek nahé dívky na sofa (u levého kraje poškozené). Uvnitř gumové pásky na uchycení cigaret. Stříbro 0,900, puncováno, značeno nečitelně, velikost 8x9 cm (172,6 g)