#269

Zrcátko a lžíce a boty

Zrcátko a lžíce a boty
Zrcátko a lžíce a boty
Zrcátko a lžíce a boty
Zrcátko a lžíce a boty
#269

Zrcátko a lžíce a boty

Silver
398 zobrazení
Vyvolávací cena: 500 Kč
26. 3. 2019 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Zrcátko, průměr 13,5 cm, délka 28 cm, stříbro 0,800, značeno 2x, celková hmotnost 358 g (poškozeno, opraveno letováním), Lžíce na boty, délka 23 cm, stříbro 0,800 (držadlo), značeno 2x (stejně jako zrcátko), hmotnost 74,39 g