prodáno za: 1 500 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

269. Zrcátko a lžíce a boty

Zrcátko, průměr 13,5 cm, délka 28 cm, stříbro 0,800, značeno 2x, celková hmotnost 358 g (poškozeno, opraveno letováním), Lžíce na boty, délka 23 cm, stříbro 0,800 (držadlo), značeno 2x (stejně jako zrcátko), hmotnost 74,39 g

prodejce Aukční dům Korunní

2****4 1 500 CZK 26. 03. 2019 20:44:30
1****6 1 400 CZK 26. 03. 2019 20:44:30
2****4 1 300 CZK 26. 03. 2019 20:44:27
1****6 1 200 CZK 26. 03. 2019 20:44:27
2****4 1 100 CZK 26. 03. 2019 20:44:23