prodejce | Aukční dům Korunní |
Zrcátko, průměr 13,5 cm, délka 28 cm, stříbro 0,800, značeno 2x, celková hmotnost 358 g (poškozeno, opraveno letováním), Lžíce na boty, délka 23 cm, stříbro 0,800 (držadlo), značeno 2x (stejně jako zrcátko), hmotnost 74,39 g