konec limitování 26. 03. 2019 18:00
datum aukce 26. 03. 2019 19:00
170
aktuální cena: 25 000 CZK
vyvolávací cena: 25 000 CZK

4. Panuška Jaroslav, (1872 - 1958), Cesta ve skalách

Olej na kartonu, 50 x 65 cm, signováno, Vystaveno na výstavě v Golčově Jeníkově při příležitosti křtu monografie Jaroslava Panušky, 2016

prodejce Galerie Goltzova tvrz