konec limitování 26. 03. 2019 18:00
datum aukce 26. 03. 2019 19:00
87
2
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 3 500 CZK

7. Ženíšek Josef, (1855 - 1944), Dívka

Pastel na kartonu, 35 x 25 cm, signováno, rámováno, drobné oděrky na rámu

prodejce Galerie Goltzova tvrz