konec limitování 26. 03. 2019 18:00
datum aukce 26. 03. 2019 19:00
70
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 6 500 CZK

8. Kozák Václav (1889 - 1969), Zlatá ulička,

olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, zezadu zbytky autorského štítku, rám mírně poškozen

prodejce Galerie Goltzova tvrz