#2

Jaroslav Trinkmoc

Zasněžené hory

TRINKMOC Jaroslav (1883 - 1956)
#2

Jaroslav Trinkmoc

Zasněžené hory

647 zobrazení
11. 6. 2019 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Zasněžené hory, olej na kartonu, 25x34,5 cm, sign. PD Trinkmoc