prodáno za: 6 500 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

4. KREMLIČKA Rudolf - okruh?

Švec, olej na kartonu, 51x35,5 cm, sign. LD R. Kremlička

prodejce Aukční dům Korunní

*****3 6 500 CZK 11. 06. 2019 19:02:10
*****1 6 000 CZK 11. 06. 2019 19:02:10
*****3 5 500 CZK 11. 06. 2019 19:02:07
*****1 5 000 CZK 11. 06. 2019 19:02:07
*****3 4 800 CZK 11. 06. 2019 19:02:05
*****1 4 600 CZK 11. 06. 2019 19:02:05
*****3 4 400 CZK 11. 06. 2019 19:02:03
*****1 4 200 CZK 11. 06. 2019 19:02:03
*****3 4 000 CZK 11. 06. 2019 19:02:01
*****1 3 800 CZK 11. 06. 2019 19:02:01
*****3 3 600 CZK 11. 06. 2019 19:01:59
*****1 3 400 CZK 11. 06. 2019 19:01:59
*****3 3 200 CZK 11. 06. 2019 19:01:53