prodáno za: 4 000 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

5. Nesignováno

Antický motiv, olej na dřevěné desce, 28x49 cm

prodejce Aukční dům Korunní

*****0 4 000 CZK 11. 06. 2019 19:04:14
*****1 3 800 CZK 11. 06. 2019 19:04:06
*****0 3 600 CZK 11. 06. 2019 19:03:59
*****1 3 400 CZK 11. 06. 2019 19:03:58
*****0 3 200 CZK 11. 06. 2019 19:03:49
*****1 3 000 CZK 11. 06. 2019 19:03:40
*****0 2 800 CZK 11. 06. 2019 19:03:37
*****1 2 600 CZK 11. 06. 2019 19:03:35
*****0 2 400 CZK 11. 06. 2019 19:03:25
*****1 2 200 CZK 11. 06. 2019 19:03:15
*****9 2 000 CZK 11. 06. 2019 19:03:13
*****1 1 900 CZK 11. 06. 2019 19:03:08
*****9 1 800 CZK 11. 06. 2019 19:03:06
*****1 1 700 CZK 11. 06. 2019 19:03:03
*****9 1 600 CZK 11. 06. 2019 19:03:00
*****1 1 500 CZK 11. 06. 2019 19:02:56
*****9 1 400 CZK 11. 06. 2019 19:02:54
*****1 1 300 CZK 11. 06. 2019 19:02:49
*****0 1 200 CZK 11. 06. 2019 19:02:46
*****1 1 100 CZK 11. 06. 2019 19:02:42
*****0 1 000 CZK 11. 06. 2019 19:02:35