prodáno za: 1 300 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

6. ŠKRABÁNEK František (1901 - 1971)

Tání nad Slavničem, olej na kartonu, 25x35 cm, sign. PD špatně čitelně, na Rv. autorský štítek s popisem, zaskleno

prodejce Aukční dům Korunní

*****1 1 300 CZK 11. 06. 2019 19:05:31
*****9 1 200 CZK 11. 06. 2019 19:05:28
*****1 1 100 CZK 11. 06. 2019 19:05:24
*****9 1 000 CZK 11. 06. 2019 19:05:21
*****1 950 CZK 11. 06. 2019 19:05:11
*****9 900 CZK 11. 06. 2019 19:05:09
*****1 850 CZK 11. 06. 2019 19:05:06
*****9 800 CZK 11. 06. 2019 19:05:03
*****1 750 CZK 11. 06. 2019 19:05:00
*****9 700 CZK 11. 06. 2019 19:04:57
*****1 650 CZK 11. 06. 2019 19:04:55
*****9 600 CZK 11. 06. 2019 19:04:50
*****1 550 CZK 11. 06. 2019 19:04:47
*****9 500 CZK 11. 06. 2019 19:04:43