#6

František Škrabánek
(1901 – 1974)

Tání nad Slavničem

ŠKRABÁNEK František (1901 - 1971)
#6

František Škrabánek
(1901 – 1974)

Tání nad Slavničem

671 zobrazení
Vyvolávací cena: 500 Kč
11. 6. 2019 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Tání nad Slavničem, olej na kartonu, 25x35 cm, sign. PD špatně čitelně, na Rv. autorský štítek s popisem, zaskleno