Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#6
3
František Škrabánek
(1901 – 1974)
Tání nad Slavničem
#6
3
František Škrabánek
(1901 – 1974)
Tání nad Slavničem
671 zobrazení
1 300 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 500 Kč
11. 6. 2019 19:00
František Škrabánek
Prohlédnout autora
5. eAukce umění a starožitností
Aukční katalog
prodejce
Aukční dům Korunní
Tání nad Slavničem, olej na kartonu, 25x35 cm, sign. PD špatně čitelně, na Rv. autorský štítek s popisem, zaskleno
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript