prodáno za: 1 000 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

8. TRNKA A.

Pohled na Humpolec se zříceninou Orlík, olej na kartonu, 55x66 cm, sign. LD A. Trnka

prodejce Aukční dům Korunní

*****9 1 000 CZK 11. 06. 2019 19:06:50
*****1 950 CZK 11. 06. 2019 19:06:46
*****9 900 CZK 11. 06. 2019 19:06:44
*****1 850 CZK 11. 06. 2019 19:06:43
*****9 800 CZK 11. 06. 2019 19:06:41
*****1 750 CZK 11. 06. 2019 19:06:40
*****9 700 CZK 11. 06. 2019 19:06:37
*****1 650 CZK 11. 06. 2019 19:06:34
*****9 600 CZK 11. 06. 2019 19:06:31
*****1 550 CZK 11. 06. 2019 19:06:26
*****9 500 CZK 11. 06. 2019 19:06:19